середа, 17 березня 2010 р.

Це кінець. Тепер вже й купувати не буду. Навіщо? Щоб псувати собі настрій?

17-03-2010 22:50, Передплатник, колишній
Помовчіть! Це - Шевченко

Дочекалися. Тепер вже не має жодного сумніву, що те, що вкрало назву нашої Світлички робиться людьми без серця і розуму, робиться не українськими зайдами пройдисвітами, для яких не має нічого святого.

Помовчить! Це Шевченко
Так зветься неподобство, що надруковано на четвертій сторінці похудалого на поганенькому папері, але все ще кольорового, але вже похудалого варіанту колишньої Кримської світлиці за номером 10, що нарешті надійшов до кіосків. Під тією недолугою назвою чомусь надруковано відповідь на минулорічну статтю в Кримській правді "Опасная тарасоманія". На фото самітний Шевченко, біля якого квіти. Чомусь фото, які ви бачете внизу не надрукувала згвальтована Світличка, а надрукувало вороже до українства Кримське ехо. Ніби й не вешталися представники редакції під час покладання квітів... та на відкритті української книгарні біля кінотеатру імені Тараса Шевченка. Вешталися, все фотографували, а результат?
Це кінець. Тепер вже й купувати не буду. Навіщо? Щоб псувати собі настрій? Він і так достатньо зіпсований останніми подіями в країні.
Бог вам усім суддя київські убивці нашої Світлички. Дійде й до вас черга.
http://www2.maidanua.org/news/download_thread.php3?bn=maidan_krym&trs=-1&thread=1268859038

Немає коментарів:

Дописати коментар